УКР   ENG
test

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа полiтичних студiй

Медiа бiблiотека

Мiжнародний фонд Вiдродження


Експерти

Медіа експерти

Андрій АЛЕКСАНДРОВ

Співробітник організації Index on Censorship (Індекс цензури) по Білорусі і регіону ОБСЄ, журналіст, медіа експерт

Має досвід роботи в якості журналіста і редактора білоруських незалежних газет, радіо і телебачення. З 2006 року - онлайн-журналіст і редактор регіонального сайту ximik.info, створеного замість газети "Хімік" (Новополоцьк), закритою через тиск влади. У 2009-2012 рр. - заступник голови "Білоруської асоціації журналістів". У 2012 році захистив магістерську дисертацію в Вестмінстерському університеті (Лондон), тема досліджень - бізнес-моделі новинних ЗМІ.

Олексій АНАНОВ

Керівник відділу культурно-просвітницьких програм на Радіо ЕРА FM

Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На радіо працює уже більше восьми років. Отримав нагороду міжнародного рейтингового конкурсу засобів масової інформації «Золоте перо». Ведучий передач «Час культури» та «Конвеєр культури» на Радіо Ера FM, програму «Конвеєр культури» визнано найкращою пізнавальною радіопрограмою року.

Олександр БОГУЦЬКИЙ

Генеральний директор Міжнародної комерційної телерадіокомпанії “ICTV”

Закінчив аспірантуру геологічного факультету Львівського державного університета ім. І. Франка та факультет міжнародного бізнесу і права. Працював над телевізійними проектами на львівській телекомпанії «Міст», на київській телекомпанії «Золоті ворота», на Першому національному. В 1999 році працював ведучим щоденної інформаційно-аналітичної програми «Актуальна камера» на каналі СТБ.

Максим БУТКЕВИЧ

Координатор проекту “Без кордонів”, громадська організація Центр “Соціальна Дія”, журналіст

Закінчив Університет Сассекса (Брайтон, Велика Британія), здобув сту-пінь магістра мистецтв з антропології (спеціалізація – «Антропологіярозвитку і соціальної трансформації») та Київський національний уні-верситет ім.Т. Шевченка, ступінь спеціаліста з філософії (спеціалізація- соціальна філософія та філософія історії). Працював кореспондентом/редактором відділу міжнародної інформації телеканалу СТБ, журналіс-том відділу міжнародних новин ТСН на телеканалі «1+1», продюсером/журналістом Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі, Української Секції (Лондон,Велика Британія), журналістом-фрілансером низки інформаційних веб-сайтів, радіостанції Resonance FM (Лондон, Велика Британія), спеці-альним кореспондентом міжнародного відділу “НІС” (телеканал “Інтер”).
Оерл ВІЛКІНСОН

Генеральний директор Міжнародної маркетингової асоціації новинних медіа (International Newsmedia Marketing Association), США

Закінчив Університет Техасу, а також Інститут політичної журналістикиу Вашингтоні. Працював прес-секретарем та відповідав за комунікаціїпід час виборчих кампаній кандидатів у конгресмени, репортером у міс-цевій газеті Smith County Weekly, редактором рубрик «Бізнес» та «Полі-тика» щоденної газети Tyler Morning Telegraph. Є автором багатьох кни-жок та оглядів з питань майбутнього медіа, маркетингу та стратегічногобачення для представників газетної індустрії, він є автором щорічногозвіту «Огляд газет» (Newsmedia Outlook), також є видавцем журналу«Ідеї», що присвячений темі маркетингу новинних медіа .Був нагороджений Silver Shovel Award, Golden Tie Award за свій внесоку розвиток Європейської індустрії друкованих видань.
Ольга ГЕРАСИМ'ЮК

Генеральний продюсер ISTIL studios, журналіст

Освіту здобула в Київському державному університеті ім. Т.Г.  Шевченка (факультет журналістики). Працювала у багатьох друкованих виданнях. У 1994-1995 роках - редактор відділу, інформаційне агентство УНІАН. Стажувалася як журналіст у США, Голландії, була позаштатним кореспондентом ВВС. З 1997 р. — автор-ведуча телеканалу 1+1, де здійснила проекти «Проти ночі» (1997 - квітень 1998), автор документальних спецпроектів «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим’юк», ток-шоу «Без табу» (з травня 1998), «Хочу і буду», «Іду на ви».З липня 2005 до квітня 2006 р. — генеральний продюсер ТРК «Студія «1+1».Член Національної спілки журналістів України

Кай ГЕЛФРІЦ

Керуючий директор Академії асоціації німецьких видавців журналів

Освіту здобув в університетах Гейдельберга і Берліна за спеціальністю юриста. Додатково отримав ступінь магістра по стратегічному управлінню бізнесом в сфері медіа менеджменту у Штайнбайс-Університеті Берліну (Німеччина), а також прослухав програми у «Школі бізнесу» Леонарда Н. Штерна Нью-Йоркського  університету (США) та Школі управління «Bocconi» в Мілані (Італія). Має 8-річний досвід роботи в Академії, займався експертним аналізом міжнародного ринку  для  журналів, крім того, працював у сферах галузевого ринку та реклами. З 2007 року працює в Академії асоціації німецьких видавців журналів, яка займається забезпеченням освітих заходів, тренінгів тощо. Очолює відділ міжнародних ринків.

Герхард ГНАУК

Кореспондент газети Die Welt

Вивчав історію, славістику й політологію в Майнці й Західному Берліні. З 1988 року працює в журналістиці, в 1995-1998 роках в F.A.Z. (Frankfurter Allgemeine Zeitung) - у відділі політики. З 1999-го - кореспондент газети Die Welt у Варшаві, висвітлює події в Польщі та Україні.

Дмитро ГНАП

Керівник Агентства журналістських розслідувань «Слідство.Інфо»

Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Працював кореспондентом, редактором, ведучим новин на каналах СТБ, Перший Національний, UBC.Автор журналістських розслідувань для програми «Знак оклику» (телеканал ТВі) та інтернет-видання «Українська правда».

Вільям ГОРСЛІ

Представник вільних медіа Асоціації європейських журналістів, Голова Британської секції Асоціації європейських журналістів, Керівник британського Центру вільних медіа (CFOM)

Лондонський журналіст, який досліджує питання міжнародних відносин і медіа. В минулому (1983-2007) – кореспондент телевізійних та радіо новин інформаційної служби BBC, ведучий програми «Europe Direct» на світовому телебаченні БіБіСі. Зараз працює в сфері забезпечення свободи слова і безпеки журналістів з Радою Європи,  Національною комісією  ЮНЕСКО в Британії та з британською організацією «Index on Censorship», яка займається питаннями свободи слова.

Ігор ГУЛИК

Директор «Львівської газети»

Професійний журналіст, публіцист, менеджер, політичний експерт. У минулому - головний редактор кількох видань, серед яких «Львівська пошта», тижневик для української діаспори у США та Канаді «Міст». Лауреат обласної журналістської премії ім. Володимира Здоровеги.

Ірада ГУСЕЙНОВА

Аналітик по країнах СНД, редактор Центру екстремальної журналістики.

Закінчила Азербайджанський Педагогічний інститут російської мови і літератури ім. М. Ахундова (нині Слов'янський університет). Працювала кореспондентом Таджицького Телеграфного Агентства (ТаджікТА), газети "Кур'єр Таджикистану", Інформаційно-аналітичного агентства "Азія Плюс".  Також працювала кореспондентом газети "Дзеркало", журналу "Монітор тижня», «Бакинські відомості», «Бакинський бульвар» в Азербайджані. Член Спілки журналістів Азербайджану. У 2000 році була нагороджена національною премією журналістів ім. Зардабі.

Дмитро ДОБРОДОМОВ

Генеральний продюсер телеканалу ZIK (автор та ведучий програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?»), випускник Школи професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА" 2009 року

Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Національний університет ім. Івана Франка (факультет журналістики). У 1998- 2008 р. працював у газеті «Експрес» (Львів). У вересні 2008 р. під керівництвом Д. Добродомова вийшов перший випуск газеті Агенції журналістських розслідувань «Інформатор». З 1 вересня 2010 року є Генеральним директором телеканалу «ZIK».

Отримав нагороду «Сенс року 1999» за серію актуальних репортажів (МО «Дзига») та нагороду «Відкриття року» від обласного осередку Спілки журналістів України у 2000 р.  Пройшов стажування за програмою «Irex ProMedia» для редакторів Інституту розвитку регіональної преси – «Журналістські розслідування».

Бьорн ЕРІКСЕН

Колишній директор телевізійного відділу Європейської мовної спілки

Закінчив Копенгагенський університет, спеціальність історія
Працював продюсером програм освітнього, розважального характеру, а також політичних ток-шоу (DR TV). Заснував та був директором European Film College, Ebeltoft, міжнародної школи кіно та ТБ. З 1996 до 2001 рр.. - Виконавчий директор  DR TV. З 2010 року є  Міжнародниим експертом з питань телебачення. В даний час працює на Ictimai TV в Азербайджані, Белтелерадіокомпанії в Мінську в Білорусії, в кінокомпанії Working Title в Лондоні, Великобританія.

Лариса ІВШИНА

Головний редактор газети «День»

Закінчила факультет журналістики Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Стажувалася в Інституті Брукінґса (Вашингтон, США). Працювала кореспондентом, завідувачем відділу газети «Прапор комунізму» («Київський вісник»), заступником головного редактора газети «Киевские ведомости», прес-секретарем Прем'єр-міністра України Євгена Марчука. а також головним редактором Міжнародного медіа-центру.Автор ідеї та редактор видань бібліотеки газети «День»

Андреа ЙЕСКА

Журналіст газет Frankfurter Allgemeine Zeitung та Sueddeutsche Zeitung, письменниця

Наталія КАТЕРИНЧУК

Заступник генерального директора телеканала ТВі

Працювала керівником департаменту інформаційного та суспільно-політичного мовлення «1+1»,  шеф-редактором новин НТН, шеф-редактором каналу «Сіті».

Вахтанг КІПІАНІ

Головний редактор проектів «Владометр» і «Історична правда»

Навчався на історичному факультеті Миколаївського державногопедагогічного інституту за спеціальністю «вчитель історії та правознавства». Працював редактором та журналістом у газетах та на телебаченні м. Миколаїв, а також редактором та ведучим на телеканалах «1+1», «Інтер», «ТВі», «К1», «Перший національний». З жовтня 2010 року – головний редактор «Історичної правди». Заслужений журналіст України, отримав нагороду НРУ (Народний Рух України) «За заслуги перед українським народом» II ступеня (2005 р.), премію імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» ( 2007 р.), нагороду імені Степана Бандери (2010 р.).

Микола КНЯЖИЦЬКИЙ

Журналіст, генеральний директор телеканалу «ТВі»

Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка та факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка. Працював заступником генерального директора інформаційного агенства «Уніан», директором міжнародної некомерційної організації «Інтерньюз-Україна», генеральним директором телеканалу «СТБ», президентом Національної телекомпанії України, членом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, директором «Газети 24» та телеканалу «Тоніс».

Тетяна КОТЮЖИНСЬКА

Президент Асоціації медіа-юристів, секретар Національної спілки журналістів України

Закінчила юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та пройшла професійне стажування: “Свобода преси: програма для адвокатів, суддів та юристів ЗМІ” (Нью-Йорк, Вашингтон, Варшава). Головний юрисконсультант, член правління, секретар Національної Спілки журналістів України. Медіа-експерт, юрист Програми правового захисту та освіти ЗМІ IREX U-Media 1997 – 2007 роки. Має великий досвід тренерської діяльності, провела більше 100 семінарів, тренінгів, конференцій для журналістів, юристів та суддів України з питань правового регулювання діяльності журналістів, міжнародних стандартів свободи слова, узагальнення української судової практики, питань застосування Європейської Конвенції при здійсненні правосуддя в Україні. Член Комісії з журналістської етики з 2002 року.

Тармо КРІММ

Незалежний телевізійний продюсер, колишній член Ради із питань суспільного мовлення Естонії

Є одним із продюсерів конкурсу "Євробачення".

Андрій КУЛИКОВ

Експерт з засобів масової інформації, журналіст,  ведучий програми «Свобода слова» на ICTV

Закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальностями «фахівець з міжнародних відносин; референт-перекладач англійської мови». Працював шеф-редактором «Нового каналу», автором-ведучим програм на телеканалі СТБ, продюсером Української служби ВВС. Професійно займається перекладацькою діяльністю – синхронний, послідовний, письмовий та літературні переклади (українська-російська-англійська).

Сергій ЛЕЩЕНКО

Журналіст Інтернет-видання «Українська правда»

З 2000 р. працює в інтернет-виданні «Українська правда». У2004 році отримав 2 місце в конкурсі «Найкраще журналістське розслідування — 2004» (спільний проект Інституту масової інформації, Посольства Франції в Україні та Могилянської школижурналістики). У 2006 р. став лауреатом премії ім. ОлександраКривенка. Також став переможцем у номінації «Людина року вгалузі друкованих ЗМІ»: загальнонаціональна програма «Люди-на року — 2006».
Наразі активно займається журналістськими розслідуваннями.
Наталія ЛИГАЧОВА

Шеф-редактор видань проекту «Телекритика».

У 1984 році закінчила факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка.  Працювала у Держтелерадіо УРСР, Національній телекомпанії України, в газетах «Киевские ведомости», «Дзеркало тижня», «День», журналі «Натали». Володар відзнаки Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення «За розбудову телерадіоінформаційного простору України». Єдиний в Україні володар міжнародної нагороди «Лідерство у ЗМІ» (США).

Василь МАСЮК

Директор ТзОВ "Галмедіа"

Навчався в Українському державному лісотехнічному університеті за спеціальністю – технологія деревообробки, Паралельно заочно закінчив економічний факультет. В 2000 році виступив співзасновником ТОВ „Редакція газети „Деревообробник”,  мав відношення до видання більше ніж десяти друкованих засобів масової інформації у В2В та В2С сегментах та інтернет-порталів, які об’єднані сьогодні у медіа-групу „Промінфо”.

Віталій МОРОЗ

Публіцист, керівник програм нових медіа МГО "Інтерньюз-Україна"

За освітою – політолог, отримав ступіть бакалавра і магістра політології в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». Запустив низку проектів із застосування новітніх технологій  – «ElectUa», Twitter-трансляцію виборчого процесу 2010 року, Літню школу «MediaNext», цикл навчання «Umedia», для журналістів і громадських активістів. Реалізував виборчі проекти із контролю за діями уряду.  Був одним із засновників Громадянської ініціативи «Солідарність» на підтримку білоруського демократичного руху. Наразі працює дописувачем до «Української правди», «Газети по-київськи».

Юлія МОСТОВА

Головний редактор газети "Дзеркало тижня.Україна"

Закінчила факультет журналістики Київського університету ім. Т.Шевченка. Працювала завідувачем міжнародного відділу у газеті «Київський вісник», оглядачем в Україні, агентство АФП (AFP, Франція), а також як міжнародний оглядач в газеті «Киевские ведомости». Тричі нагороджена 1-ою премією «Людина року» в номінації «Кращий журналіст року» (1996, 1997, 1999). Двічі лауреат премії «Прометей престиж» (1998, 1999).

Анна НЕЛЬСОН

Доцент, викладач Колумбійського Університету, США

Експерт у світовому медіа середовищі, консультує багато провіднихмедіа-організацій, викладає курс «Нові медіа та розвиток комунікацій»у Колумбійському університеті, США. Анна також є автором серії зві-тів Центру міжнародної підтримки медіа (Centre for International MediaAssistance, Вашингтон, США), а також звіту Світової асоціації газет тавидавців (WAN-IFRA) 2011 р. під назвою «Конкурентоздатні медіа наринках, що виникають та розвиваються». Вона також проводила до-слідження з питань медіа ринку в Кенії, Тунісі, Колумбії та Угорщині.Також займалася вивченням розвитку медіа в Центральній та СхіднійЄвропі (Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Румунія та Німеччина)Крім медіа досліджень, Анна також є письменником та сценаристом. Їїп’єса «Хлопці», що зображує її життєвий досвід після подій 11 вересня2001 року, багато разів біла зіграна у театрах по усьому світові (є упольському перекладі). По її сценарію було знято художній фільм, уякому знялася Сігурні Уівер.Батько Анни народився біля м. Миколаїв, в Україні.
Олег ОНИСЬКО

Керівник агенції Ukrainian Media Service, головний редактор тижневика "ZIK"

Закінчив Львівський університет за фахом «міжнародна журналістика». Журналістикою займається з 1992 року. У 2000-2002 рр.  працював головним редактором щоденної газети «Поступ» (Львів). У 2002-2004 рр. був ініціатором створення і першим головним редактором «Львівської газети». У 2004 р. створив і очолив перше в Україні агентство інфографіки Ukrainian Media Service. Також працює головним редактором тижневика «ZIK».

Олексій ПОГОРЕЛОВ

Генеральний директор Української Асоціації Видавців (УАВПП)

Видавець з понад 10-річним успішним досвідом, головний редактор з понад 13-річним досвідом розвитку та виведення в лідери сегменту спеціалізованих видань. Автор більше, ніж 120 публікацій у ЗМІ, автор 2 книг з менеджменту видавничих компаній та управління редакційними колективами, дійсний головний редактор веб-сайту видавців (http://www.uapp.org/) та веб-сайту редакторів (http://www.redactor.in.ua/).
Постійний експерт низки профільних видань по сегменту ЗМІ.

Володимир ПРИТУЛА

Голова  ГО «Комітет із моніторингу свободи преси у Криму».

У 1989 р. закінчив Одеський політехнічний інститут. Стажувався в США, Естонії, Сербії, Польщі, Чеській Республіці. Заслужений журналіст України (2007 р.), член Національної комісії з утвердження свободи слова і розвитку інформаційної сфери в Україні при Президентові України (з 2006 р.). Провідний експерт Кримського Незалежного центру політичних дослідників і журналістів, редактор бюлетеня «Кримськотатарське питання» (з 1998 р.), щорічника «Біла книга кримської журналістики» (з 2001 р.). Пріоритети професійної діяльності – проблеми забезпечення свободи слова і прав журналістів у регіоні; проблеми інтеграції і права етнічних меншин, зокрема, кримських татар; регіональна безпека і російська військова присутність у Криму.

Валентина САМАР

Голова Правління ГО «Інформаційний прес-центр».

Закінчила факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. Працювала головним редактором української редакції ДТРК «Крим», програмним директором радіо «Ассоль» і шеф-редактором служби новин ТРК «Чорноморська», кореспондентом в АРК «ТСН» «Студії« 1 +1 », Нового каналу. З 1993 року працює для Української служби Бі-бі-сі. Автор і ведуча ряду популярних кримських телерадіопрограм, кореспондент в АР Крим тижневика «Дзеркало тижня». Керівник кримського проекту антикорупційних журналістських розслідувань. Проводить тренінги та семінари для журналістів у Криму та інших регіонах України.

Алі САФАРОВ

Юрист, медіа експерт.

Закінчив Національну академію МВС України. Створив і очолював аналітично-правовий відділ Української Асоціації Видавців Періодичної Преси. Має успішний досвід захисту ЗМІ у суді. Провів понад 30 семінарів для керівників та фахівців ЗМІ. Член Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі.

Сергій СИДОРЕНКО

Журналіст, спец-кореспондент«Коммерсантъ-Украина»

З 2005 року працює в «Коммерсантъ-Украина». Основна спеціалізація: питання європейскої інтеграції, діяльність президентської вертикалі влади.

Оксана СІЛАНТЬЄВА

Тренер з менеджменту та маркетингу медіа проектів, Вища школа журналістики при ДУ-ВШЕ

Фахівець із внутрішніх, зовнішніх і масових комунікацій. Магістр мультимедіа журналістики (диплом Bournemouth University, Великобританія) Керівник медійних проектів Алтапресс (www.altapress.ru) (altapress.ru), Барнаул У активному портфелі - більше 40 авторських тренінгів, організаційних і рольових ігор, освітніх квестів в галузі менеджменту, журналістики, PR, корпоративної культури, режисури соціальних і комунікаційних процесів. Освіта: Bournemouth University (Bournemouth University), магістр мультимедіа журналістики, Великобританія, 2002. СПбГУ (Санкт-петербурзький державний університет) Санкт-Петербург, 1999 — 1999 Ф-т: Журналістики. IV Міжнародна Літня Школа журналістики «ЗМІ і вибори», факультет журналістики Санкт-петербурзького державного університету. АЛТГУ (Алтайський державний університет), Барнаул, 1993 — 1998 Ф-т: філологічний.

Єгор СОБОЛЄВ

Координатор Незалежного бюро журналістських розслідувань «Свідомо»

Навчався на гуманітарному факультеті Південносахалінського державного педагогічного інституту.Тривалий час займається журналістською діяльністю в газетах та на регіональному телебаченні.1997-1998 рр.. – економічний оглядач газети «Киевские ведомости».Січень 1998р. — грудень 2003р. — кореспондент, шеф-кореспондент, Інформаційне агентство «Українські новини».2003—2004рр. — незалежний журналіст.У 2005-2008 рр. працює на «5 каналі» - спеціальним кореспондентом та ведучим. 13 серпня 2008р. створив Бюро Журналістських Розслідувань «Свідомо» і став його координатором. Має також досвід роботи у медіа-профспілках.
Ірина СОЛОМКО

Оглядач журналу "Корреспондент"

Закінчила Інститут журналістики Національного університету ім. Т.Г. Шевченка (диплом магістра). Працювала редактором відділу новин та політичним оглядачем Всеукраїнської газети «Сегодня».
Наталя СОКОЛЕНКО

Спеціальна кореспондентка "Вікна-Новини", телеканал СТБ

Закінчила Національний університет ім. Т. Г. Шевченка (журналістика).У 2009 році отримала нагороду «Репортер - 2009» (ТЕЛЕТРІУМФ). Є членом профспілки «MEDIAFRONT». Серед захоплень: зелений туризм, спорт, історія, література, політологія, мемуари.
Максим СУХЕНКО

Керівник проектів журналістських розслідувань "1+1", програма "ГРОШІ"

Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.З 1998 року працював репортером програми «Вести» з Миколою Канішевським, з 2000-го - репортером програми Вікна на СТБ. У 2003 році був оглядачем на Першому національному, у 2004-му - шеф-редактором і ведучим новин на КРТ. 2005 року став представником російського Першого каналу в Україні.З 2007 року працював спецкореспондентом інформаційної програми ТСН на телеканалі 1 +1. У 2010-му став головним редактором департаменту журналістських розслідувань каналу 1 +1.
Вікторія СЮМАР

Медіа-експерт, журналіст, виконавчий директор Інституту масової інформації

Закінчила історичний факультет Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Працювала у численних українськихта іноземних ЗМІ, таких як радіо «Континент», Громадське радіо,видання UАtoday, радіостанція «Голос Америки». У 2008 - 2010рр. - викладач Інституту журналістики Київського Національногоуніверситету ім. Т.Г. Шевченка. Була членом Громадської радипри Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова,Національної комісії із утвердження свободи слова і розвиткуінформаційної галузі при Президентові України. З 2005 року обіймає посаду виконавчого директора Інституту масової інформації.
Олег ХОМЕНОК

Голова Правління Інституту розвитку регіональної преси, член Проектної ради Школи

Закінчив історичний факультет Сімферопольського державного університету та аспірантуру кафедри історії України. Є сертифікованим медіа-консультантом і тренером із журналістики, радником з питань друкованих ЗМІ Internews Network, регіональним координатором проекту підтримки журналістських розслідувань SCOOP (Данія). Автор підручників із журналістики й історії дореволюційної періодики.
Олексій ШАЛАЙСЬКИЙ

Редактор сайту "Наші гроші"

Раніше працював керівником інформаційного порталу ProUA (до серп-ня 2010 року), головним редактором порталу UT.net.ua (сайт «Українського тижня») (жовтень 2010 рік - лютий 2011 рік), інтернет-виданняDT.ua – сайту тижневика «Дзеркало тижня. Україна». На початку 2011року він разом з колегами з різних видань запустив сайт «Наші гроші».
Ленур ЮНУСОВ

Радник з питань ЗМІ в АР Крим програми У-Медіа, Інтерньюз-Нетворк

За освітою - журналіст. Працював в інформаційних агентствах, газетах і Інтернет-виданнях України. Очолював щотижневу газету «Полуостров», працював заступником головного редактора щотижневика «События», власним кореспондентом газет «Комерсант» і «Экономические известия», Інтернет-видань Obkom.net.ua і Proua.com в Криму. Вже більше 20 років працює у сфері журналістики.  З 2010 року працює радником з питань медіа у Криму програми «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз-Україна. Проводить тренінги із журналістики і нових медіа. Спеціалізується на таких темах: написання новин, монетизація новинних Інтернет-сайтів, гіперлокальні медіа, основи просування інформаційних веб-сайтів у пошукових системах, корисні Інтернет - інструменти для  журналістів: робота з інформаційними потоками, картами, фото-, аудіо-, відео-, презентаціями.