УКР   ENG
test

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа полiтичних студiй

Медiа бiблiотека

Мiжнародний фонд Вiдродження


Випускники

2011

Прізвище, ім`я

Посада

БАБЕНКО Олександра

Редактор стрічки новин інформаційно аналітичного порталу «Полiт.ua» (м. Київ)

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут політології та права (спеціальність «Політологія»). Займалася висвітленням подій Баришівського району, співпрацює  з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Союз обдарованої молоді».

Найвагомішим своїм професійним досягненням вважає свої статті, що торкаються проблем здоров'я, соціальних та культурних аспектів життя.

Захоплюється джазом, традицією та культурою Японії.

БІЛОВОЛ Олексій

Кореспондент, керівник із Євро 2012, інфраструктури, транспорту інформаційної агенції «РБК-Україна» (м. Київ)

Закінчив Донецький інститут соціальної освіти при Донецькому відкритому університеті (спеціальність «Журналістика»). Випускник «Школи молодого політика», Інтершколи.

Переможець у номінації АСЖДО «Молода Гвардія» - 2004 р; переможець конкурсу «Найкращий спортивний Інтернет-портал» у якості провідного оглядача сайту «СпортОбоз» - 2007 р. за інформаційну кампанію по висвітленню участі ФК «Шахтар» і ФК «Динамо» у Лізі Чемпіонів, та під час Кубку Першого Каналу в Ізраїлі; переможець конкурсу найкращий Інтернет-портал України 2011 у якості керівника департаменту Євро-2012 в РБК-Україна.

Найбільш вагомим своїм професійним досягненням вважає роботу у редакційній групі Євгена Кисельова у програмі «Велика Політика», співробітництво з Сергієм Тігіпком на місцевих виборах, висвітлення Євро-2012 та роботу на парламентських виборах в РБК-Україна, роботу на чолі відділу комунікацій Держінвестпроекту та проведення PR – кампаній для Центр соціально-консервативної політики.

Захоплюється психологією, філософією, політикою, PR, спортом.

БЛЮМІНОВ Олексій

Колумніст інтернет-агенції "Паралель-медіа", ведучий авторських колонок та постійний автор сайту "Давление света. Новости культуры" (www.tisk.org.ua). Керівник прес-служби Луганської обласної організації  ВО «Свобода» (м.Луганськ)

Отримав диплом магістра в Луганському  національному університеті ім. Т.Г.Шевченка (спеціальність  «Історія України»).

З 1999 р. займається журналістикою.

Був нагороджений Благословенною Грамотою від Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета «За заслуги перед Помісною Українською Православною  Церквою та побожним українським народом» (2007 р.), «Благодарственной Грамотой» військового атамана «Всевеликого Войска Донского» (2003 р.), козацького генерала В. П. Водолацького «За значний вклад в популяризацію у ЗМІ  історії, звичаїв та побуту донського козацтва, його сучасного життя на території України» (2003 р.).

Захоплюється подорожами, активним туризмом,  голівудським кінематографом 30-50х років, французькою «новою хвилею», відвідуванням музичних,  літературних фестивалів та заходів.

ВАКУЛА Назарій

Менеджер веб-проектів «Студії 1+1» (м. Київ)

Отримав диплом бакалавра філології у Київському національному лінгвістичному університеті, а також диплом спеціаліста Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова (спеціальність «Англійська мова і зарубіжна література»).

Цікавиться розвитком електронних ЗМІ, роботою медіа в соціальних мережах.

Захоплюється історією, політикою, сучасною українською літературою, футболом, подорожами.

ГАЛУЗІНСЬКИЙ Володимир

Журналіст телекомпації "Твій Всесвіт" (м. Первомайськ)

Закінчив історичний факультет Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова.

Зараз займається підготовкою, зйомкою та написанням сюжетів на телеканалі «Твій Всесвіт», роботою над авторським проектом.

Наразі найбільш вагомим своїм професійним досягненням вважає роботу над проектом, присвяченим періоду Великої Вітчизняної війни, а саме: визволенню Миколаївщини.

Захоплюється фотографією,  музикою, туризмом, подорожами.

ДРЮЧКОВА Уляна

Журналіст телеканалу UBR, продакшн студії «ESGroup» (м. Київ)

Закінчила Сумський державний університет (спеціальність "Журналістика").

Зараз займається щоденним плануванням, пошуком героїв та тем на телеканалі УБР, виїздами на зйомки, підготовкою інформаційних та аналітичних сюжетів та  програм.

В 2009 році отримала перемогу у міжнародному  фестивалі фільмів, теле – і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча».

Своїми захопленнями вважає книги, комп’ютер, латиноамериканські танці, подорожі, гірські лижі, ковзани.

ЄДЕМСЬКА Віра

Заступник головного редактора  тижневика «Семь дней» (м. Чернігів)

Закінчила Чернігівський технологічний університет (спеціальність «ЕОМ, системи, комплекси та мережі» (інженер-системотехнік).

Крім журналістської роботи, займається громадською діяльністю, допомагає в організації проектів Bloggers Club, «Зелена сцена», фестивалю Chernihiv Jazz Open та ін.

Захоплюється навчанням, самоосвітою, книжками, фільмами, музикою (джаз, класична, етно), грає в спортивне «Що? Де? Коли?».

КОВАЛЕНКО Тетяна

Журналіст, редактор «ТСН», «Студія 1+1» (м. Київ)

Закінчила Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Інститут журналістики, спеціальність «Тележурналістика».

До цього працювала журналісткою у програмах "Вікна-новини"(СТБ), "Споживач" (ТРК "Київ), "Тема дня" (Перший національний).

Захоплюється поезією, подорожами, кінним спортом, танцями.

ЛІВАДНИЙ Сергій

Кореспондент програми «Подробиці неформат» телеканалу «Інтер» (м. Київ)

Закінчив акторський факультет Харківського державного університету мистецтв ім. Котляревського (спеціальність «Актор драматичного театру і кіно»).

Найвагомішим своїм професійним досягненням вважає політичні ток-шоу «Дискусійний клуб» та «Актуальне інтерв’ю» на Всеукраїнській радіомережі «Мелодія».

Захоплюється політологією, журналістськими розслідуваннями, музикою, сучасною літературою, класичним кінематографом.

ЛУЧИК Андрій

Головний редактор  газети «Хроніки Любарта» (м. Луцьк)

Закінчив Волинський державний університет імені Л. Українки, отримав диплом спеціаліста з міжнародних відносин.

Зараз займається визначенням засад редакційної політики га­зети, підготовкою власних журналістських матеріалів, адміні­стративним управлінням.

Також активно займається громадською діяльністю. Наразі є експертом Центру політичного аналізу та виборчого консалтин­гу.

МІРОШНИЧЕНКО Роман

Кореспондент обласного щотижневика «Круглий двір» (м. Тростянець)

Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка, філологічний факультет.

Два роки працював секретарем Громадської ради при Тростянецькій РДА, є позаштатним працівником ГО «Голос громади».

Найвагомішим своїм професійним досягненням вважає підготовку ряду матеріалів, що стосуються міста Тростянець.

Захоплюється написанням віршів, самостійно вивчає англійську мову.

МІХНЬОВ Ольга

Керівник служби новин ТРК “Рівне1” (м. Рівне)

Закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С.Дем’янчука (спеціальність «Українська мова та література; видавнича справа та редагування зі спеціалізацією «Журналіс­тика»).

Є переможцем регіонального етапу Національного конкурсу на краще журналістське розслідування з протидії корупції (фонд «Гідна Україна») (2007 р.).

Захоплюється сучасною українською літературою, фотографі­єю, зеленим туризмом, рибалкою.

МОРОЗ Марина

Редактор відділу всеукраїнської газети «Експрес» (м. Львів)

Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, (спеціальність «Журналістика»).

У 2002 р. стала учасником та лауреатом міжнародного молодіжного фестивалю журналістики "Золоте покоління". У 2008 р. зайняла ІІІ місце у галузі соціальних проектів всеукраїнського конкурсу "Новітній інтелект України", у 2010 р. отримала відзнаку у всеукраїнському конкурсі для журналістів "Зробимо дороги безпечними. Разом". Також брала участь у спільному україно-польському проекті у рамках програми Добросусідства Польща-Білорусія-Україна (INTERREGIIIA/TACISCBC).

Наразі є ведучою сторінки «Здоров’я» редакції газети «Експрес».

Пише книги для дітей.

Захоплюється психологією, музикою, кінним спортом.

ОРЕЛ  Віктор

Кореспондент газети та інтернет-видання «Лица» (м. Дніпропетровськ)

Закінчив Українську академію друкарства (спеціальність «Видавнича справа і редагування»).

Зараз займається підготовкою статей на соціальну тематику, проведенням журналістських розслідувань, підготовкою новин, аналітикою.

Активно займається громадською діяльністю. Спеціалізується на питаннях патріотичного виховання молоді.

Найбільш вагомим своїм професійним досягненням вважає  журналістські розслідування, що стосувалися проблем у галузі медицини в Дніпропетровській області.

Захоплюється спортом, літературою, туризмом.

ПРОНІЧЕВА Олена

Журналіст Української служби «Голос Америки» (м. Київ)

Закінчила Запорізький національний університет, (спеціальність «Журналістика»), Національний університет «Києво-Могилянська академія», Могилянська школа журналістики.

Першим великим і важливим досвідом було створення власної програми на студентському телебаченні, яка стала конкурентоспроможним і цікавим продуктом.

Захоплюється літературою, написанням власних творів, музикою, екологічним туризмом.

РИБІЙ (ЕМ) Катерина

Автор та ведуча, журналіст програми «Хто тут живе?» телеканалу ZIK (м. Львів)

Закінчила Львівський національний університет  ім. І.Франка, факультет журналістики.

Працювала дописувачем у «Високому замку», Львівській газеті, Поступі. Також працювала  в інформаційно-аналітичному агентстві Гал-інфо, Телерадіокомпанія Люкс (новини на телебаченні та радіо), канал 24.

Найбільш вагомим своїм професійним досягненням вважає програму «Хто тут живе?», матеріал про махінації з візами Шенген, купівлю водійських прав.

РОГОЗІНА Надія

Журналіст проекту "Адреналін" (Савік Шустер Студія) (м. Київ)

Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, отримала ступінь магістра журналістики.

Займалася підготовкою матеріалів для різних телевізійних каналів та інтернет-сайтів, а також для програми «Галілео», «Стар Медіа».

Найвдалішими своїми матеріалами вважає сюжет «Котоїди» в програмі «Критична точка», який торкається соціально важливої проблематики (а саме, піднімає проблему лікування психічнохворих дітей).

Захоплюється фотографією, рукоділлям, книжками.

ЯКУШЕВА Лідія

Фрілансер (м. Київ)

Закінчила Національний технічний університет України «Київ­ський Політехнічний Інститут» (спеціальність – інженер «Прила­добудування» та Інститут післядипломної освіти «УКРСТЕНО» (напрямок підготовки: «Комп’ютерні технології в рекламі та ви­давництві»).

Працювала в УНІА «Укрінформ», «РБК-Україна», ТОВ «Коммерсантъ-Украина», ЗАТ «Видавництво «Економічні відо­мості», ТОВ «Український бізнес портал».

Найкращими своїми доробками вважає статті про витрати на чи­новників.

Захоплюється туризмом, подорожами, гірськолижним спортом.

.