УКР   ENG
test

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа полiтичних студiй

Медiа бiблiотека

Мiжнародний фонд Вiдродження


Про школу

Проектна рада

Проектна рада

Для забезпечення належного адміністрування проекту була створена Проектна рада, яка сформована з представників організацій-донорів та авторитетів у журналістському середовищі. До її складу входить:

Віталій ЗАМНІУС, директор програми "Засоби масової інформації" Міжнародного фонду "Відродження"

Андрій КУЛИКОВ, експерт з засобів масової інформації, журналіст, ведучий програми "Свобода слова" на ICTV

Закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальностями «фахівець з міжнародних відносин; референт-перекладач англійської мови». Працював шеф-редактором «Нового каналу», автором-ведучим програм на телеканалі СТБ, продюсером Української служби ВВС. Професійно займається перекладацькою діяльністю – синхронний, послідовний, письмовий та літературні переклади (українська-російська-англійська).

Наталія ЛИГАЧОВА, шеф-редактор видань проекту "Телекритика"

У 1984 році закінчила факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка.  Працювала у Держтелерадіо УРСР, Національній телекомпанії України, в газетах «Киевские ведомости», «Дзеркало тижня», «День», журналі «Натали». Володар відзнаки Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення «За розбудову телерадіоінформаційного простору України». Єдиний в Україні володар міжнародної нагороди «Лідерство у ЗМІ» (США).

Олексій ПОГОРЕЛОВ, генеральний директор Української асоціації видавців періодичної преси

Видавець з понад 10-річним успішним досвідом, головний редактор з понад 13-річним досвідом розвитку та виведення в лідери сегменту спеціалізованих видань. Автор більше, ніж 120 публікацій у ЗМІ, автор 2 книг з менеджменту видавничих компаній та управління редакційними колективами, дійсний головний редактор веб-сайту видавців (http://www.uapp.org/) та веб-сайту редакторів (http://www.redactor.in.ua/).
Постійний експерт низки профільних видань по сегменту ЗМІ.

Єгор СОБОЛЄВ, координатор Незалежного бюро журналістських розслідувань "Свідомо"

Навчався на гуманітарному факультеті Південносахалінського державного педагогічного інституту.Тривалий час займається журналістською діяльністю в газетах та на регіональному телебаченні.1997-1998 рр.. – економічний оглядач газети «Киевские ведомости».Січень 1998р. — грудень 2003р. — кореспондент, шеф-кореспондент, Інформаційне агентство «Українські новини».2003—2004рр. — незалежний журналіст.У 2005-2008 рр. працює на «5 каналі» - спеціальним кореспондентом та ведучим. 13 серпня 2008р. створив Бюро Журналістських Розслідувань «Свідомо» і став його координатором. Має також досвід роботи у медіа-профспілках.

Вікторія СЮМАР, виконавчий директор Інституту масової інформації

Закінчила історичний факультет Київського Національного уні-верситету ім. Т.Г. Шевченка. Працювала у численних українськихта іноземних ЗМІ, таких як радіо «Континент», Громадське радіо,видання UАtoday, радіостанція «Голос Америки». У 2008 - 2010рр. - викладач Інституту журналістики Київського Національногоуніверситету ім. Т.Г. Шевченка. Була членом Громадської радипри Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова,Національної комісії із утвердження свободи слова і розвиткуінформаційної галузі при Президентові України. З 2005 року обі-ймає посаду виконавчого директора Інституту масової інформації.

Олег ХОМЕНОК, голова Правління Інституту розвитку регіональної преси

Закінчив історичний факультет Сімферопольського державного університету та аспірантуру кафедри історії України. Є сертифікованим медіа-консультантом і тренером із журналістики, радником з питань друкованих ЗМІ Internews Network, регіональним координатором проекту підтримки журналістських розслідувань SCOOP (Данія). Автор підручників із журналістики й історії дореволюційної періодики.

 

До компетенції Проектної ради належить:

• стратегічне планування роботи Школи;
• консультування при відборі учасників;
• вироблення пропозицій по переліку викладачів, лекторів, експертів;
• затвердження програми та списку тем сесій.