УКР   ENG
test

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа полiтичних студiй

Медiа бiблiотека

Мiжнародний фонд Вiдродження


Випускники

2010

ВИПУСКНИКИ 2010 РОКУ

П.І.Б.

Посада

Валігурська Катерина

Заступник головного редактора обласної громадсько-політичної газети "Днепровская правда" (м. Дніпропетровськ).

Закінчила Дніпропетровський національний університет (спеціальність «Журналістика»), Придніпровську державну академію будівництва та архітектури (спеціальність «Архітектор-дизайнер»).

Зараз займається затвердженням завдань для журналістів, написанням матеріалів, версткою та додрукарською підготовкою газети, заповненням сайту, підготовкою матеріалів.

Захоплюється подорожами, фото, рукоділлям, дизайном, спортом.

Годовенко Ольга

Фрілнсер (Одеська обл., м. Южний).

Працювала на каналі Южненського телебачення з 1996 по 2012 роки. Пройшла професійний шлях від кореспондента до голов­ного редактора каналу. Змінити місце роботи була змушена у 2012 році через тиск з боку політичних діячів міста. Сталося це влітку 2012 року у період передвиборчої кампанії.

Наразі, разом із колегами, які теж прийняли рішення піти з каналу, працює над створенням нового інформаційного проекту в м. Южному.

Голобородько Єва

Журналіст, редактор місцевих новин Інтернет видання "РепортерUA" - reporter.zp.ua, радіо "Ностальжі" (м. Запоріжжя).

Закінчила Запорізький педагогічний коледж (спеціальність «Дошкільна педагогіка»), навчається заочно у Запорізькому національному технічному університеті на журналістському факультеті.

Зараз займається моніторингом актуальних тем, підбором та  обробкою інформації, написанням репортажів.

Брала участь у радіо-конкурсах, отримала нагороду «Ведуча року» (2007-2008 рр.).

Захоплюється йогою, грою на фортепіано, кіно, велоспортом, туризмом.

Ільків Тарас

Заступник редактора рубрики "Бізнес" видавництва KP Media, інформаційно-новинного ресурсу Корреспондент.net (м. Київ).

Закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевчен­ка (спеціальність «Математика», «Статистика»). Також завер­шив навчання в Школі «Журналістика цифрового майбутнього» (DFJ). Зараз займається написанням та редагуванням новин на бізнес-тематику.

Захоплюється подорожами, футболом та музикою.

Копайлова Тетяна

Головний редактор ТРК “МТВ-плюс" (Запорізька обл., м. Мелітополь).

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут (спеціальність “Викладач іноземної мови і зарубіжної літератури та української мови і української літератури”).

Зараз займається підготовкою та редагуванням усіх видів інформаційних програм, працює диктором новин, готує щотижневу інформаційно-аналітичну  програму, студійні прямі ефіри.

Захоплюється читанням, в’язанням.

Корнійчук Міла

Редактор соціальної тематики Інтернет-видання "Обозреватель", розділи "Суспільство", "Здоров’я", "Культура" (м. Київ).

Закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. ак. С. Дем’янчука (спеціальність «Журналістика»).

Захоплення: книги, театр, футбол, підтримка благодійних про­ектів.

Займається розробкою свого порталу, присвяченого позитив­ним новинам про Україну (в процесі розробки): My Ukraine http:// www.m-ukraine.com/.

Луценко Інна

Лінійний продюсер ТВ-проектів на телеканалі «1+1» (м. Київ).

Закінчила Київську державну академію керівних кадрів культу­ри та мистецтв, факультет театральної режисури.

До 2010 року працювала режисером-постановником програми «Культурний фронт з Юрієм Макаровим» на НТКУ (Національна телекомпанія України). Займалася висвітленням проблематики сучасного академічного мистецтва. З 2011 року працювала над продюсеруванням проекту «Зірка + зірка» на телеканалі «1+1».

Зараз займається продюсерською діяльністю в сфері телевізій­ного виробництва реаліті-шоу, таких програм, як «На ножах» , «Пекельна кухня», «Світ навиворіт».

Своїм професійним досягненням вважає здатність працювати за режисерським пультом впродовж трьох годин on-line.

Мотрич Євгенія

Кореспондент інформаційного департаменту телеканалу СТБ, програми "Вікна"  (м. Київ).

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв (спеціальність  «Телерепортер»).

До 2011 року працювала журналістом служби інформації на телеканалах "Тоніс" та "СІТІ".

Зараз займається підготовкою інформаційних та аналітичних матеріалів до ефіру, створенням сюжетів для програм.

Захоплюється літературою, кіно, акваріумістикою.

Ничипорук Ірина

Оглядач "Видавничого дому "ОГО" (м. Рівне).

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (спеціальність «Українська мова і література, англійська мова та зарубіжна література»).

До 2010 року працювала кореспондентом відділу новин телеканалу "Рівне 1" та журналістом „Рівненської газети”.

Зараз займається написанням новинних та аналітичних матеріалів.

Захоплюється читанням, подорожами, фотографуванням, психологією.

Одинець Світлана

Головний редактор міднародного порталу "Навігатор" (www.navihator.net) (м. Львів).

Освіта: ЛНУ ім. І. Франка (журналістика); аспірантура ЛНУ ім. І. Франка, Варшавський університет (Варшава, Студіум Східної Європи, політологія), Центр незалежних соціологічних дослі­джень (Санкт-Петербург, Росія). Зараз, при Інституті народо­знавства НАН України працює як соціолог.

Є керівником про­ектів і програм при Комісії УГКЦ у справах міграції. Працювала і друкувалася у «Поступі», Львівській газеті, Львівській пошті, Zaxid.net, «Дзеркалі тижня», «Українському тижні». Своїм професійним досягненням вважає річний цикл публікацій на сакральну тематику у «Львівській пошті», а також створення першого міграційного порталу «Навігатор».

Переможець у Всеукраїнському конкурсі на найкраще висвітлення теми загро­зи туберкульозу (08/2008), всеукраїнському конкурсі «Європа в українських медіах» (12/2008), регіональному конкурсі на най­краще висвітлення теми соціального сирітства.

Раца КатеринаВипусковий редактор Першого національного телеканалу (НТКУ)

Випусковий редактор Першого національного телеканалу (НТКУ)(м. Київ).

Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв (спеціальність «Диктор та ведучий телерадіопрограм, журналіст»).

До 2011 року працювала журналістом на телеканалах НТН та UBС, редактором, ведучою в українському бюро радіостанції «Голос Росії», а також спеціальним кореспондентом програми «Сьогодні підсумки» на телеканалі ТВі.

Захоплюється кінним спортом, гірськими лижами, йогою, малюванням.

Скрипнікова Віолета

Копірайтер «WordFactory» (м. Полтава).

Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут (спеціальність «Українська мова та література, англійська мова, зарубіжна література»).

До 2003 року працювала корреспондентом і головним редактором у ТРК «ЮТА-ТV», до 2010 – кореспондентом і редактором у полтавській регіональній газеті «Коло».Зараз займається копірайтингом, написанням журналістських матеріалів.

Своїм професійним досягненням вважає те, що за досить короткий строк стала зі звичайного кореспондента випусковим, а потім і головним редактором телеканалу.

Отримала нагороди від Полтавського обласного медіа-клубу за значний внесок у розвиток незалежної журналістики, прес-клубу реформ за всебічне й глибоке висвітлення порушуваних проблем, за висвітлення проблем соціальної тематики в конкурсі «Соціальні ініціативи».

Снурнікова Юлія

Доцент кафедри журналістики Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна; керівник Школи-студії репортерської майстерності «Юнкор» (м. Харків).

Закінчила Харківську державну академію культури, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, захистила кандидатську дисертацію з філологічних наук.

У 2004-2007 рр. працювала сценаристом, редактором і режисером телепрограми «Символ веры», ТРК «Simon», м. Харків. У 2008 – редактором служби новин Телекомпанії АТН.

Найкращими своїми доробками вважає сценарій документального фільму «Барвенковский котел»; серію роликів соціальної реклами та відео-притч (студентські роботи під керівництвом Юлії).

Сорочан Валерія

Шеф-редактор ранкового мовлення інформаційного департаменту "ТРК Україна" (м. Київ).

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (спеціальність «Українська філологія та історія»).

До 2011 року працювала випусковим редактором телеканалів «5 канал» і "1+1", а також  кореспондентом відділу новин на телеканалах "НТН" та "Рівне-1".

Зараз займається редагуванням матеріалів, моніторингом новин.

Захоплюється йогою, подорожами, а також  написанням дисертації «Політична соціалізація: фактори, агенти, механізми».

Стельмашов Артем

Керівник проекту сайту «NovaUkraina.org» (м. Київ).

Закінчив Національний технічний університет України «Київ­ський політехнічний інститут» (спеціальність «Редактор»); аспі­рант кафедри політології у Київському національному універси­теті ім. Т.Г.Шевченка.

Зараз займається реалізацією проекту «NovaUkraina.org».

Одним зі своїх професійних досягнень вважає ведення проекту інформаційного забезпечення передвиборчої кампанії кандида­та в Президенти України.

Захоплюється PR, журналістикою, туризмом, футболом.

Фірсік Ольга

Журналіст, ведуча новин, автор та ведуча розважальних програм телекомпанії "Телеком-Сервіс" (Сумська область, м. Шостка).

Закінчила Сумський державний університет, факультет економіки і менеджменту.

Зараз займається пошуком та обробкою інформації, підготовкою матеріалів.

Своїм професійним досягненням вважаєте цикл пізнавальних програм «Хочу все уміти» , розважальну програму «Клуб гурманів»,  цикл релігійних сюжетів. Отримала 2-ге місце у конкурсі православної журналістики «Глинські дзвони».

Захоплюється організацією та проведенням міських масових заходів, естрадними співами (є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів  молодих виконавців), спортом .

Флікян Світлана

Сценарист програми "МайстерШеф" телеканалу СТБ (м. Київ).

Закінчила Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність «Журналістика»).

З 2006 до 2010 року – редактор новин на «5 каналі» у Чернівцях, співпрацювала з всеукраїнськими каналами СТБ, НТН, «24», «Тоніс», ICTV. займалася підготовкою сюжетів про місцеві події.

Зараз займається підбором та обробкою інформації, підготуванням новинного матеріалу.

Своїм професійним досягненням вважає створення матеріалів, які викликали реакцію з боку влади і допомогли людям.

Захоплюється журналістикою, документалістикою, художньою літературою, психологією, аеробікою.

Щипоног Ганна

Викладач журналістики в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (м. Київ).

Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К.Карпенка-Карого, Інститут кіно і телебачення (спеціальність «Диктор і ведучий телепрограм»).

До 2011 року працювала автором та ведучою програм на телеканалі  «ІНТЕР» (2008-2009 рр..), а також журналістом програми «У пошуках істини» на ММЦ «СТБ» (2009-2011 рр..). Займалася збором інформації, пошуком героїв та експертів для програм,  підготовкою та проведенням інтерв'ю.

Своїм професійним досягненням вважає інтерв’ю з російським дослідником Тетяною Таїровою-Яковлевою у газеті «Дзеркало тижня» (http://www.dt.ua/3000/3150/64457/) «Відійти від історичних стереотипів».